XReHub

תכנית ה-Design partner למזימים טכנולוגיות בעולמות השיקום והמוגבלויות

ReHubX תוכנית ה-Design partner היוקרתית של עדי נגב-נחלת ערן, הינה תכנית יחידה מסוגה בישראל אשר נוצרה מתוך מטרה לקדם טכנולוגיות ומיזמים בתחומי השיקום והמוגבלויות. המיזמים המתקבלים זוכים למערך שירותים, כלים, ידע, קשרים, מענים קליניים, רגולטוריים ומשפטיים המאפשרים להעלות את סיכוייהם להגיע אל השוק ולייצר אימפקט חיובי על מטופלים בארץ ובעולם.

המאיץ הוקם על ידי ReHub מרכז היזמות, חדשנות ומחקר של עדי נגב-נחלת ערן בשיתוף עם גורמים מובילים מהאקו-סיסטם של עולם השיקום והמוגבלויות.

מה מקבלים ?

ReHubX מספק מערך תמיכה הוליסטי “תפור” לצרכי כל אחד מהמיזמים המתקבלים. פעילות המאיץ מתחלקת לשני שלבים :

ניסוי קליני לבחינת המוצר/שירות
(בכפוף להשגת תמיכה)

במסגרת זו יוצעו מגוון שירותי מחקר מתקדמים ביחס לכל שלבי המחקר - תכנון הראשוני, גיבוש הרעיון, כתיבת הפרוטוקול, האישור האתי של המחקר (ועדת הלסינקי מוסדית), גיוס והרצה, עוזרי מחקר ועד עיבוד הנתונים ופרסום התוצאות.

השתלבות בתכנית ה-Design partner
של עדי נגב

התכנית מאפשרת למיזמים לקבל סיוע והכוונה בפיתוח ועיצוב המוצר, ביצוע ניסויים והוצאת המענה אל הפועל באופן המותאם ביותר לצרכי המשתמשים. לנושאים אלו ערך משמעותי בפעילות המיזם העתידי מול ארגונים נוספים ובגיוסי מימון.

חבילת שירותי הגנה על קניין רוחני

החבילה תותאם למאפייני המיזם וצרכיו. מיזמים רלוונטיים יזכו לסקירת פטנטים ורישום פטנט (provisional) ללא תשלום. השירותים ניתנים על ידי קבוצת לוצאטו השותפה להקמת המאיץ.

מערך מנטורים

מערך מנטורים

עשרות מנטורים מהארץ ומחו"ל במגוון תחומים בתחומי רפואה, שיקום ומוגבלויות

יעוץ קליני

יעוץ קליני

שירותי ייעוץ קליני של צוות קלינאים מומחה הכולל רופאים, אנשי צוות רפואי ואנשי מקצועות הבריאות.

שירותי ייעוץ רגולציה

שירותי ייעוץ רגולציה

היעוץ עוסק במגוון היבטים, בייחוד רגולציית מחקר וקשרי ממשל

סדרת הרצאות וסדנאות

סדרת הרצאות וסדנאות

הרצאות וסדנאות יישומיות המועברות ע"י גורמי מקצוע, יזמים, משקיעים וגורמי מפתח בתעשיה.

נגישות לציוד, תשתיות, ידע ומערך קשרים

נגישות לציוד, תשתיות, ידע ומערך קשרים

להלן קישור לרשימה חלקית של ציוד ותשתיות שיונגשו ליזמים.
קרא עוד

ליווי משפטי

ליווי משפטי

מערכי סיוע המבוססים על "עסקאות סטארטאפים" (שירותים ללא עלות ותשלום רק במקרה של השקעה)

מפגש יעוץ עם מומחי נגישות של עמותת נגישות ישראל (ע"ר)

מפגש יעוץ עם מומחי נגישות של עמותת נגישות ישראל (ע"ר)

לגיבוש אסטרטגיית הנגשת המוצר/שירות

שירותי מחשוב ענן AWS

שירותי מחשוב ענן AWS

בשווי אלפי דולרים

איך מתקבלים ?

ReHubX פותח את שעריו למיזמים בכל העולמות הטכנולוגיים לרבות (אך לא רק):

הקבלה למערך התמיכה ReHubX מתבססת על תהליך מיון בו לוקחים חלק גורמים מובילים. מתוך הרצון להעניק ערך משמעותי לכמות גדולה יותר של יזמים, יונגשו חלק מהשירותים לכלל הפונים שסיימו תהליך רישום לרבות יזמים שלא יתקבלו.

מסלול חרבות הברזל

בימים אלו מדינת ישראל נמצאת בעיצומה של מלחמת “חרבות הברזל”. מפתיחת המלחמה, נוצרת פגיעה בחיילים, משפחות, ילדים ובני נוער מאזור העוטף והנגב המערבי. תהליך השיקום בנפגעי המלחמה, פיזי ונפשי, כבר החל והוא צפוי להמשך שנים רבות. לשיקום, פיזי ונפשי (ובכלל זה טיפולים רגשיים), חשיבות קריטית לצמצם הפגיעה. אי אספקת שירותי שיקום באופן מהיר, יעיל, אישי ותוך שמירה על רצף טיפולי פוגעת ביכולת המטופל לחזור למצב מיטבי ובמקרים רבים לדבר יכולה להיות השפעה בלתי הפיכה. כתוצאה מכך, נוצרת פגיעה באופן ישיר באדם, בקהילתו וברמה רחבה יותר להשפעה ברמה הלאומית.

המיזמים שיתקבלו למסלול זה יבחרו בין היתר על פי יכולתם לתרום להתמודדות עם ההשפעות הפיזיות והנפשיות הצפויות ממלחמת “חברות ברזל” ואירועי טרור לרבות שיקום ו-Assistive technologies, מוגבלויות ומענים נפשיים ורגשיים.

ימי העיון במחזור הקרוב

קידום יזמות בעולמות שיקום ומוגבלויות

2024-02-19
10:00-14:00
המפגש יחשוף את המשתתפים לתהליך אותם עוברים היזמים בקידום יזמות וחדשנות טכנולוגית בעולמות השיקום והמוגבלויות. המפגש ישלב בין הרצאה לפאנל יזמים פאנל יזמים טכנולוגיים בעולמות השיקום אשר יציגו את האתגרים, ההזדמנויות וגורמי מפתח בדרך להצלחה

יזם, מיזם ואקו-סיסטם – חיבורים ככלי להצלחה

2024-03-04
10:00-14:00
האקו-סיסטם של קידום יזמות טכנולוגית בעולמות השיקום והמוגבלויות כולל גורמים רבים לרבות מרכזי שיקום, מוסדות מחקר, משקיעים, יזמים וחברות גלובליות. המפגש יאפשר למשתתפים להפגש עם הגורמים השונים, להבין את עקרונות הפעולה שלהם ומה הממשקים הקיימים ביניהם.

איסוף מידע, רגולציה ומחקרים קליניים (בשילוב יום מנטורים)

2024-04-09
10:00-14:00
יום עיון זה ישלב בין סדנאות למפגשים עם קלינאים מתוך מטרה ללמוד על העקרונות באיסוף מידע ראשוני ושניוני לצורך ביסוס הטענות של המיזם לרבות הנחות רפואיות ושיקומיות, ניתוח גודל השוק ומגמות ועוד.

מימדים משפטיים ו-IP בקידום יזמות טכנולוגית

2024-04-16
10:00-14:00
יום זה יתמקד במימדים משפטיים והגנה על קניין רוחני במיזמים מעולמות השיקום, מוגבלויות ורפואה. הפעילות תשלב בין הרצאה למפגשים פרטניים עם יזמים.

אפיון המוצר (פעילות מקוונת)

2024-05-07
10:00-17:00
יום הפעילות יחשוף את המשתתפים לאחד מעולמות התוכן המשמעותיים ביותר בקידום יזמות טכנולוגית – אפיון המוצר (Product). המפגש יכלול הרצאה ובסופה פאנל מנהלי חדשנות במוסדות שיקום בו יתקיים דיון

אימפלימנטציה ואינטגרציה טכנולוגית

2024-05-21
10:00-14:00
מפגש זה יובל על ידי נציגי חברת Amazon ובו יוצגו עקרונות באימפלימנטציה ואינטגרציה טכנולוגית בדגש על מרכיבי מחשוב ענן בעולמות השיקום והמוגבלויות בשילוב עם מקרי מבחן ודוגמאות.

כנס ReHub

2024-05-29
9:00-16:00
כנס Re-Hub הינו כנס שנתי שנוצר מתוך מטרה לייצר קרקע פוריה לקידום יזמות, חדשנות ומחקר פורצי דרך בעולמות השיקום והמוגבלויות. בכנס לוקחים חלק הגורמים המובילים בתעשיית השיקום והמוגבלויות בישראל לרבות נציגי ממשל, חברות גלובליות וסטארטאפים, משקיעים, מוסדות מחקר, בתי חולים וגופי שיקום.

גיוס מימון

2024-06-30
יום פעילות זה יתמקד בעקרונות בהשגת מימון לקידום המיזם. במהלך היום תתקיים הרצאת ובה יוצגו סוגי המשקיעים, סבבי מימון, סטטיסטיקות השקעה ואסטרטגיות בהשגת מימון.

עדי נגב – נחלת ערן

ReHubX מובלת על ידי ReHub – מרכז היזמות, חדשנות ומחקר בתחומי המוגבלויות והשיקום בעדי נגב-נחלת ערן.

הכפר השיקומי עדי נגב – נחלת ערן (לשעבר עלה-נגב) הינו מרכז השיקום הגדול והמוביל בנגב. הכפר הוקם בשנת 2006 והינו פרויקט ראשון וייחודי בנגב כולו המספק מענה לאוכלוסיות רבות בתחומי השיקום והמוגבלות. עם השנים נבנה לצד הכפר השיקומי, בית חולים שיקומי המהווה מרכז מקצועי רב תחומי המעניק שירותים לכלל תושבי הדרום. כיום מועסקים בעדי נגב-נחלת ערן למעלה מ 700 עובדים במגוון רחב של תפקידים, נוצרה תשתית מקיפה של מתחמי וטכנולוגיות שיקום, מתבצעת פעילות מחקר ענפה בין היתר במעבדת מחקר משותפת עם אוניברסיטת בן-גוריון ומתבצעת פעילות עם ארגונים מובילים מהארץ ומהעולם בקידום השיקום ואנשים עם מוגבליות.

אבני דרך

הקבלה ל-ReHubX כוללת מספר סבבי מיון ובחינה שכוללים גורמים מעולמות תוכן מגונים (רפואה, עסקים, אקדמיה ומחקר, חוק ומשפט ועוד). פרק הזמן לבחינת מיזמים וקבלתם לתכנית ה-Design partner עומדת על כחודש עד חודשיים.

1
הגשת מועמדויות
2
בחינה ראשונית

צוות מצומצם מולטי-דיציפלינארי מעדי נגב
בנוסף, תיתכן פגישה עם יועץ/קלינאי 

3
ועדת קבלה לתכנית

צוות מורחב הכולל גורמים מארגונים שותים

4
חתימה על חוזה Design partner
5
תחילת פעילות

השותפים לקידום ReHubX

יכולתה של תכנית ה-Desing partner שלנו להעניק שירותים איכותיים ויקרי ערך ולחשוף אותם למערך קשרים, ידע וניסיון במכלול רחב של עולמות תוכן מתבסס על שיתוף הפעולה עם גורמים מובילים מהאקו-סיסטם. בין השותפים שלנו ניתן למנות חברות גלובליות, פירמות חוק ומשפט, קהילות, גופי ממשל, מרכזי שיקום ועוד.

שותפים

הגשת מועמדות

לצורך הגשת מועמדותך למאיץ ReHubX נודה לך על מילוי הטופס הבא.

בכל שאלה ניתן לפנות ליוסי שביט בדוא”ל yossish@adi-il.org