חברות גלובליות

עדי נגב מספקת מכלול רחב של שירותים לחברות מסחריות אשר מעוניינות בבדיקת הטכנולוגיות והתאמתן לאוכלוסיית היעד. הסביבה הקלינית בעדי נגב מאפשרת גישה למגוון רחב של מטופלים וסוגי אבחנות בתחום השיקום והמוגבלויות, לצד עבודה בשותפות עם אנשי רפואה וסיעוד, אנשי מקצועות הבריאות, אנשי חינוך וחוקרים מומחים ומובילים בתחומם כל זה במקום אחד תחת ליווי מקצועי וכולל של צוות מכון המחקר בכפר השיקומי עדי-נגב.

מערך השירותים

תכנון וביצוע מחקר קליני / פיילוט

מגוון שירותי מחקר מתקדמים מוצעים ליזמים וחברות ביחס ביחס לכל שלבי המחקר - תכנון הראשוני, גיבוש הרעיון, כתיבת הפרוטוקול, האישור האתי של המחקר (ועדת הלסינקי מוסדית), גיוס והרצה, עוזרי מחקר ועד עיבוד הנתונים ופרסום התוצאות.

שדות קליניים

הכפר השיקומי עדי נגב נותן מענה רחב למגוון קהלים של מוגבלויות החל ממוגבלות שכלית התפתחותית מגיל ינקות ועד זקנה וכלה בפגיעות נרכשות במהלך החיים באוכלוסיית ילדים ובוגרים המאושפזים או מקבלים שירותים אמבולטוריים במרכזים השונים בכפר השיקומי עדי-נגב נחלת ערן.

משוב על מוצרים ושירותים

עדי נגב מאפשרת לחברות גלובליות לקבל משוב מקצועי ממגוון גורמים ביחס למוצר/שירות ובכלל זה , מתן חוות דעת קלינית על המוצר על ידי צוות קלינאים מומחים בתחום, ייעוץ לתהליכי פיתוח רלוונטים לאוכלוסיות נוספות ומתן משוב על ידי המשתמשים (קלינאים ומטופלים)

גישה למאגרי מידע

הסביבה הקלינית הייחודית של עדי נגב תאפשר גישה למאגרי המידע הקלינים והמחקרים (בהתאם לתקנות הרגולטור) וכן, שימוש במכשור וטכנולוגיות רפואיות מתקדמות הקיימות בכפר.