אקו-סיסטם

פיתוח האקו-סיסטם של יזמות וחדשנות בעולמות השיקום והמוגבלויות מהווה מטרה מרכזית אותה מוביל מרכז החדשנות בעדי נגב מתוך מטרה להוביל למיצוי הפוטנציאל הגלום בתחומים אלו בישראל. המרכז מייצר הזדמנויות לביסוס שיתופי פעולה באמצעות תהליכים, אירועים ופעילויות שמחברים בין גורמים שונים מארץ ומהעולם.

קהילות ופורומים

פורום חדשנות בשיקום ומוגבלויות

מגמות בעולם השיקום והמוגבלויות מובילות להיווצרות של אתגרים והזדמנויות, בישראל “אומת הסטארטאפ” קיימת פעילות ענפה בתחומי המחקר והיזמות המובילה לאימפקט משמעותי ברמה הבינלאומית תוך שהיא גם יוצרת תרומה משמעותית למדינת ישראל.
פורום חדשנות בשיקום ומוגבלויות נוצר מתוך מטרה למצות את הפוטנציאל הגלום בענף, להעצים את היזמות והחדשנות ולתרום לפיתוח אקו-סיסטם פעיל שיוביל לאימפקט משמעותי על עולם השיקום והמוגבלויות.

פורום משקיעים

פורום Re-Hub נוצר מתוך מטרה להעצים את ההשקעות בעולמות השיקום, מוגבלויות וטכנולוגיות מסייעות. הפורום כולל משקיעים וגורמי מקצוע ופועל בשלושה צירים מרכזיים:

  • השקעה
  • אספקת כלים, ידע ומידע
  • מפגשים עם סטארטאפים רלוונטיים
  • ביסוס מערך קשרים למשקיעים לצורך יצירת שיתופי פעולה
  • תמיכה בקידום יזמות וחדשנות

הפורום מתכנס אחת לרבעון ובמפגשיו נכללת פעילות בשני הצירים (השקעה וקידום יזמות וחדשנות).

RehubM

מערך המנטורים ReHubM נוצר מתוך מטרה לקדם יזמות, חדשנות ומחקר בעולמות השיקום והמוגבלויות. המנטורים מספקים סיוע במגוון תחומים ליזמים, חברות, חוקרים, אנשי שיקום וצוות רפואי וגורמים נוספים המעוניינים לפתח מוצרים, שירותים, טכנולוגיות, תהליכים, פרויקטים ומיזמים שיש בהם כדי להוביל לשיפור עולם השיקום והמוגבלויות.

קהילות חדשנות

קהילות החדשנות נוצרות מתוך מטרה לקדם יזמות וחדשנות בתחום תוכן מסוים ובכך לקדמו ולפתחו. הקהילות כוללות גורמים רלוונטיים לעולם התוכן ומייצרת מכלול רחב של פעילויות ליצירת דיאלוג, שיתופי פעולה ותהליכים. בין יתר המטרות של הקהילות נכללים

  • קידום אירועים, תחרויות ותהליכים שחופשים קהלים מגוונים לעולמות תוכן רלוונטיים
  • סיוע בגיבוש, פיתוח והטמעה של חדשנות בעולם השיקום והמוגבלויות
  • יצירת לובי לתחום בו עוקסות הקהילות
  • במה להצגת אתגרים, גיבוש פטרונות חדשניים והוצאתם לפועל (בין היתר ביחס לאתגרים קליניים-תפקודים)

כנס Re-Hub

כנס Re-Hub נוצר מתוך מטרה לייצר קרקע פוריה לקידום יזמות, חדשנות ומחקר פורצי דרך בעולמות השיקום והמוגבלויות. בכנס לוקחים חלק גורמים מובילים לרבות נציגי ממשל ורשויות, מרכזי שיקום,  חברות גלובליות וסטארטאפים, משקיעים, מוסדות מחקר ועוד.   

הכנס מובל ומשתלב בחזון מרכז ReHub, מרכז היזמות והחדשנות בעדי נגב-נחלת ערן, לחשיבה מחודשת על עולם השיקום והמוגבלויות (RETHINK Disability and Rehabilitation) באמצעות מכלול רחב של אירועים ומפגשים שאיפשרו לחשוף ולהיחשף למגמות, אפיקי תמיכה, אפשרויות לשיתופי פעולה ולתת במה לכיווני מחשבה חדשניים.

אירועים

גיוס מימון

2024-06-30
יום פעילות זה יתמקד בעקרונות בהשגת מימון לקידום המיזם. במהלך היום תתקיים הרצאת ובה יוצגו סוגי המשקיעים, סבבי מימון, סטטיסטיקות השקעה ואסטרטגיות בהשגת מימון.

איסוף מידע, רגולציה ומחקרים קליניים (בשילוב יום מנטורים)

2024-04-09
10:00-14:00
יום עיון זה ישלב בין סדנאות למפגשים עם קלינאים מתוך מטרה ללמוד על העקרונות באיסוף מידע ראשוני ושניוני לצורך ביסוס הטענות של המיזם לרבות הנחות רפואיות ושיקומיות, ניתוח גודל השוק ומגמות ועוד.

מימדים משפטיים ו-IP בקידום יזמות טכנולוגית

2024-04-16
10:00-14:00
יום זה יתמקד במימדים משפטיים והגנה על קניין רוחני במיזמים מעולמות השיקום, מוגבלויות ורפואה. הפעילות תשלב בין הרצאה למפגשים פרטניים עם יזמים.

אימפלימנטציה ואינטגרציה טכנולוגית

2024-05-21
10:00-14:00
מפגש זה יובל על ידי נציגי חברת Amazon ובו יוצגו עקרונות באימפלימנטציה ואינטגרציה טכנולוגית בדגש על מרכיבי מחשוב ענן בעולמות השיקום והמוגבלויות בשילוב עם מקרי מבחן ודוגמאות.

אפיון המוצר (פעילות מקוונת)

2024-05-07
10:00-17:00
יום הפעילות יחשוף את המשתתפים לאחד מעולמות התוכן המשמעותיים ביותר בקידום יזמות טכנולוגית – אפיון המוצר (Product). המפגש יכלול הרצאה ובסופה פאנל מנהלי חדשנות במוסדות שיקום בו יתקיים דיון

יזם, מיזם ואקו-סיסטם – חיבורים ככלי להצלחה

2024-03-04
10:00-14:00
האקו-סיסטם של קידום יזמות טכנולוגית בעולמות השיקום והמוגבלויות כולל גורמים רבים לרבות מרכזי שיקום, מוסדות מחקר, משקיעים, יזמים וחברות גלובליות. המפגש יאפשר למשתתפים להפגש עם הגורמים השונים, להבין את עקרונות הפעולה שלהם ומה הממשקים הקיימים ביניהם.

בואו לקחת חלק פעיל